Wielu mężczyzn we współczesnym świecie cierpi na problemy z potencją i szuka środków, które mogłyby rozwiązać ich problem. Na przykład wszyscy wiemy, że istnieje jedna mała pigułka, która może stymulować, ale działa tylko tymczasowo i ma pewne skutki uboczne.

Potencja – problemy

Przede wszystkim należy jasno zrozumieć, że problemy z potencją mogą rozpocząć się u mężczyzn z różnych powodów. Czasami czynniki psychologiczne wpływają na funkcje erekcji, w tym wszelkiego rodzaju stresy, toksyczne relacje z partnerem i tak dalej. Ponadto, potencja słabnie z wiekiem, z powodu niewłaściwego stylu życia, braku zdrowej aktywności fizycznej, nadużywania śmieciowego jedzenia i wielu innych czynników.

Witaminy wspierające potencję

Istnieją jednak witaminy skuteczne w przypadku mężczyzn. Witamina D, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania komórek śródbłonka, które utrzymują zdrowe naczynia krwionośne. Bez wystarczającej ilości tej witaminy przepływ krwi pogarsza się i wpływa natychmiast na wszystkie narządy mężczyzny – od serca do penisa. Jak wiesz, witamina D jest aktywnie wytwarzana, gdy jesteśmy na słońcu i świeżym powietrzu. Jednak znajduje się również w produktach spożywczych, takich jak śmietana, wątroba, masło, ryby i jajka.

Dzienna dawka niacyny pomaga poprawić funkcje erekcji, szczególnie u mężczyzn z wysokim poziomem cholesterolu. Ta witamina nie tylko pomaga zwiększyć przepływ krwi, ale jest również wykorzystywana do produkcji hormonów płciowych i innych ważnych związków chemicznych. Wiadomo również, że niacyna, jest szczególnie skuteczna podczas interakcji z innymi pierwiastkami takimi jak L karnityna.