Masz problemy z potencją?

Nie sądziłeś, że przyczyną tego może być niezrównoważona dieta, ponieważ wywołuje ona większość chorób w ciele. Zwłaszcza po trzydziestce, kiedy męska witalność stopniowo zaczyna zanikać. Przestrzeganie specjalnej diety przy użyciu produktów poprawiających potencję pozwoli zarówno zwiększyć libido, jak i wzmocnić witalność.

Dieta – pomoc w walce z potencją

Dieta jest opracowywana indywidualnie. Ktoś próbuje pozbyć się przewlekłej dolegliwości, chcąc po prostu dowiedzieć się, które pokarmy zwiększają ich erekcję. Każdy ma swój styl życia, którego również nie można zignorować. Jednocześnie istnieją ogólne wskazówki dla tych, którzy są gotowi prawidłowo jeść, aby zapewnić płynne funkcjonowanie układu rozrodczego. Niektóre produkty mogą neutralizować działanie leków.

Czego unikać?

Na przykład grejpfruty nie powinny być spożywane, jeśli pacjent przyjmuje antybiotyki. Głodzenie jest surowo zabronione – w celu przywrócenia zdrowia organizm potrzebuje składników odżywczych w wystarczających ilościach. Ale przejadanie się nie jest pożądane – nadwaga powoduje spadek erekcji.

Co stosować?

Produkty zawierające cynk zwiększają produkcję hormonów płciowych, skutecznie zwalczają infekcje, które wywołują spadek erekcji. Dużo cynku znajduje się w wodorostach, szparagach, selerze, pestkach dyni, kalmarach i rybach rzecznych. Warto spożywać również produkty zawierające karoten. Jest go dużo w warzywach i owocach o odcieniu pomarańczowym i czerwonym takich jak marchew, dyni, morele. Produkty dla dobrej erekcji, w których występuje karoten, są także skuteczne w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego.