Wraz z nadejściem zimy nawet najbardziej zagorzały macho znacznie ogranicza aktywność seksualną.

Potencja zimą

Mężczyźni nie potrzebują już dużej liczby namiętnych uniesień. Mężczyźni zimą szybko się męczą i stają się drażliwi. Długie zimowe wieczory przed telewizorem zastępują dawną radość z seksu. Co się stało? Chodzi o to, że zimą u mężczyzn poziom testosteronu we krwi spada. Dzieje się tak zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Musisz pamiętać, że jeśli ciało nie chce wytwarzać wystarczającej ilości testosteronu, wystarczy mu pomóc.

Fitosteron i inne składniki 

W tym celu nasza fabryka biologiczna musi otrzymać go więcej z zewnątrz. Na przykład hormon fitosteron. W dużych ilościach znajduje się w orzechach włoskich i czekoladzie. Różne orzechy i nasiona są również afrodyzjakami i są znane z ich pozytywnego wpływu na poprawę siły działania, głównie ze względu na wysoką zawartość witaminy E. W Indiach na przykład smażone nasiona sezamu są uważane za tradycyjne danie w celu zwiększenia witalności u mężczyzn, są mieszane z miodem i spożywane.

Produkty spożywcze w walce z zaburzeniami erekcji

Miód pasuje również do innego afrodyzjaku – orzechów włoskich. Mieszanka tej samej ilości miodu i orzechów włoskich jest doskonałym lekarstwem ludowym na zwiększenie potencji, zaleca się stosowanie ich na łyżce deserowej pół godziny po jedzeniu.

Ryby i owoce morza są również znane ze swojego korzystnego wpływu na aktywność seksualną mężczyzn. Ostrygi i kawior są słusznie uważane za doskonałe afrodyzjaki w świecie żywności wśród wielu ludzi na całym świecie. Doskonałym dodatkiem do dań mięsnych i rybnych będą warzywa, które są nie tylko bogate w witaminy, ale także aktywują gruczoły płciowe.